Parduotuvė "Autentic"

  • Lankantis Klaipėdos senamiestyje, kviečiame užsukti į „Autentic“ parduotuvę, kuri įsikūrusi Danės upės krantinėje. Erdviame ir šviesiame salone rasite platų Lietuvoje pagamintos, autentiškos produkcijos pasirinkimą. Visa „Autentic“ parduotuvės ekspozicijos koncepcija remiasi šiuolaikiško žmogaus, ieškančio dermės tarp natūralumo, kokybės bei modernumo, gyvenimo stiliumi. Čia galėsite apžiūrėti ir išsirinkti sau patinkančius gintaro papuošalus, suvenyrus bei verslo dovanas. Juvelyrikos ekspozicijos išskirtinumas- mūsų dirbtuvėse iš kruopščiai parinktų žaliavų sukurti ir pagaminti gintaro papuošalai. Ši gaminių kolekcija iš kitų išsiskiria savo formomis, elegancija bei lengvumu. Mūsų dirbiniai yra puikiai pritaikomi ir derantys prie klientų dinamiško gyvenimo būdo bei šiuolaikiško įvaizdžio. Profesionalios ir kultūringos „Autentic“ konsultantės mielai supažindins Jus su šia kolekcija ir Jūs patys galėsite įsitikinti mūsų gintaro papuošalų universalumu.
    Šalia salono įkurtos specializuotos dirbtuvės. Čia galite stebėti gintaro apdirbimo procesą, matyti, kaip žingsnis po žingsnio, atsiskleidžia per daug milijonų metų gamtos sukurtas natūralus gintaro grožis.
    „Autentic“ parduotuvėje rasite didelę namų tekstilės įvairovę bei drabužių kolekciją iš natūralių audinių- vilnos ar lino. Tai ilgaamžiai rūbai, teikiantys ypatingą komfortą juos dėvint. Salone gausus turistinės, pažintinės literatūros lietuvių ir užsienio kalbomis pasirinkimas. Išskirtinis mūsų pasiūlymas- Kuršių marių vėtrungės.